Go to the top

توسعه هر کشور و منطقه از آموزش و پرورش شروع می‌شود

حسین سلطان زاده / اخبار / ۰ Comments
افتتاح مدارس خیریه

رییس گروه مالی گردشگری گفت: احداث مراکز آموزشی کار جمعی و حاصل خرد جمعیت این مجموعه است و معتقدیم توسعه هر کشور و منطقه از آموزش و پرورش شروع می شود و اگر رشد و شکوفایی فرزندانمان را داشته باشیم، ‌می‌توانیم ایرانی آباد و آزاد در زمینه های مختلف و صحنه بین المللی داشته باشیم

به گزارش ایسنا، “مهدی جهانگیری” ۶ آبانماه در مراسم افتتاح مرکز آموزشی کیمیای دانش ۳ در روستای محمدآباد ارزوئیه اظهار کرد: آنچه که اهمیت دارد این است که در حوزه فعالان اقتصادی، موضوعات اجتماعی موجب برکت کار، زندگی و مجموعه زندگانی انسانی داشته باشد و این امر به خوبی در گروه مالی گردشگری تبیین شده است.

نایب رییس اتاق بازرگانی تهران افزود: احداث مراکز آموزشی کار جمعی و حاصل خرد جمعیت این مجموعه است و معتقدیم توسعه هر کشور و منطقه از آموزش و پرورش شروع می شود و اگر رشد و شکوفایی فرزندانمان را داشته باشیم، ‌می‌توانیم ایرانی آباد و آزاد در زمینه های مختلف و صحنه بین المللی داشته باشیم.

جهانگیری تصریح کرد: آقای جهانگیری مدیرکل وقت آموزش و پرورش استان پیگیری های جدی در زمینه احداث مدرسه در این مناطق را داشتند و موجب شد حرکت اجتماعی بانک از مناطقی که درد و رنج کشیده که خود ما زمانی در این منطقه زندگی کرده ایم، آغاز کنیم.

رییس گروه مالی گردشگری بیان کرد: خودمان را از جنس این مردم می دانیم و موجب افتخار است که در ماه محرم حرکت اجتماعی ارزنده ای در این روستاها انجام و از مدارس بهره برداری شده و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

جهانگیری گفت: انشاءالله همه فعالان اقتصادی به این امر بپردازند و قول می دهیم تعدادی از دانش آموزان این منطقه را که بتوانند به دانشگاه وارد شوند بورسیه کنیم و بتوانیم زمینه بروز و شکوفایی استعدادهای مناسب این منطقه را که می شناسیم، فراهم کنیم.

دسترسی به لینک خبر

Leave a Comment