Go to the top

حمایت بانک گردشگری از حضور سرمایه گذاران در هرمزگان

مهرداد مولایی / اخبار / ۰ Comments

رئیس گروه مالی گردشگری گفت: بانک گردشگری هلدینگ مالی این مجموعه محسوب می شود که به عنوان بانک عامل صندوق توسعه ملی می تواند به سرمایه گذاران علاقه مند به حضور در هرمزگان در هرکدام از بخش ها از جمله گردشگری کمک و از پروژه های استان حمایت کند.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری ؛ مهدی جهانگیری در نشست بررسی پروژه های سرمایه گذاری استان هرمزگان که با حضور استاندار و مدیران گروه مالی گردشگری انجام شد، اظهار داشت: بانک گردشگری با توجه به رسالتی که بر عهده دارد می تواند از پروژه های بخش خصوصی استان هرمزگان به خصوص در زمینه گردشگری حمایت کند.

جهانگیری تصریح کرد: این گروه بزرگترین هلدینگ گردشگری بخش خصوصی را در اختیار دارد که رسالت ساخت هتل ها و مراکز اقامتی را دارد.

رئیس گروه مالی گردشگری عنوان کرد: این مجموعه شامل پنج هلدینگ است که در بخش های مختلف فعالیت می کنند.

وی خاطرنشان کرد:ما از طریق بنیاد خیریه یاس فاطمه النبی (س) نیز جهاد مدرسه سازی را به عنوان مسئولیت اجتماعی خود آغاز کرده ایم و احداث ۱۰۰ مدرسه در مناطق مختلف ایران را در دستور کار قرار داده ایم که تعدادی از این مدارس در هرمزگان احداث می شود.

خسرو خواجه حسنی مدیرعامل بانک گردشگری نیز در این نشست، اظهار داشت: بانک گردشگری بانک عامل صندوق توسعه ملی است که اگر از منابع این صندوق بودجه ای اختصاص یابد می توانیم در زمینه های مختلف از جمله کمک به احداث دهکده گردشگری در بندرعباس کمک کنیم.

استاندار هرمزگان در ادامه این نشست گفت: یکی از این ظرفیت های مهم در این استان گردشگری است که در این راستا مطالعات طرح احداث دهکده گردشگری در شرق بندرعباس انجام شده است.

جاسم جادری ادامه داد: هرمزگان برای احداث هتل ها و مراکز اقامتی ظرفیت های خوبی دارد که می توان در این زمینه ها سرمایه گذاری داشت.

Leave a Comment